Kolportaż

Kolportaż materiałów reklamowych

Możesz powierzyć nam kompleksową obsługę Twojej kampanii reklamowej. Poza projektowaniem i wydrukiem zajmiemy się również dostarczeniem materiałów promocyjnych do rąk Klienta.
Posiadamy uprawnienia do świadczenia usług pocztowych, możemy więc zająć się dystrybucją listów reklamowych, przesyłek adresowanych i bezadresowych.

Warto pamiętać, że kolportaż może obejmować nie tylko klasyczne ulotki, ale również bardziej kreatywne materiały, np. listy reklamowe, broszury, vouchery z ofertami specjalnymi itp.

Oferta

Przesyłki bezadresowe

Dostarczanie przesyłek reklamowych na określonym umową obszarze. Roznosimy nawet niewielkie ilości – już od 1000 sztuk.

Przesyłki adresowane

Przygotowanie spersonalizowanych przesyłek reklamowych i dostarczanie ich bezpośrednio do miejsca zamieszkania adresatów.

Kolportaż bezpośredni

Dostarczanie materiałów reklamowych bezpośrednio do rąk odbiorców (często przechodniów). Kolportaż odbywa się wtedy w jednym miejscu, np. na ruchliwej ulicy, w centrach miast.

Oferujemy kompleksowość świadczonych usług – tworzymy, drukujemy, konfekcjonujemy i dostarczamy. Kładziemy nacisk na wysoką jakość wykonania materiałów, ale jednakową wagę przywiązujemy do sposobu ich doręczania.

Skutecznie i z klasą – to nasze motto.