Eventy prozdrowotne i promocja zdrowia

Strefa Zdrowia

Zajmujemy się organizacją i promocją eventów medycznych i prozdrowotnych. Wzbogacimy ofertę każdego wydarzenia lub zorganizujemy je u Ciebie od podstaw, a ofertę Strefy Zdrowia dostosujemy do Twoich wymagań. Zaproś uczestników do stoiska, przy którym w swobodnej atmosferze będą mogli wykonać badania profilaktyczne i skorzystać z porad specjalistów.

Event prozdrowotny
- dlaczego warto?

Konsumenci coraz częściej zwracają uwagę na wartości, którymi kierują się ich ulubione marki i firmy. Mając ogromny wybór produktów i usług, przed decyzją zakupową biorą pod uwagę wiele czynników – również społeczne zaangażowanie marek i idee, które im przyświecają.

Event prozdrowotny zatem to nie tylko możliwość promocji Twojej oferty i zdobycia nowych Klientów, ale także budowanie korzystnego wizerunku Twojej marki i okazja do tworzenia bezpośrednich relacji z Konsumentem.

Bezpieczeństwo

Szczegóły eventu dostosujesz do swoich oczekiwań, ale u podstaw takiego wydarzenia leży jedna wartość – troska o dobro uczestnika.

Co zyskujesz? 

Prowadzisz promocję swojej marki w oparciu o wyłącznie pozytywne skojarzenia.

Bliskość

Twoja marka zachęca do uczestnictwa w działaniach prozdrowotnych i daje możliwość spotkania z wieloma specjalistami.

Co zyskujesz? 

Budujesz wizerunek marki bliskiej i autentycznie zaangażowanej w dobro odbiorcy.

Uniwersalność

W trakcie wydarzenia dostarczasz usługi spoza podstawowego pakietu zdrowotnego, oferowanego np. w pracy czy przychodni. 

Co zyskujesz? 

Twoje wydarzenie wzbudza zainteresowanie i jest atrakcyjne dla szerokiej grupy uczestników. 

Zakres usług

Świadczymy różne usługi, związane z profilaktyką i promocją zdrowia:

Posiadamy własne mobilne stoisko diagnostyczne, zapewniające prywatność i komfort podczas przeprowadzania badań i konsultacji. Wyposażenie stoiska dopasujemy do Twoich oczekiwań i rodzaju organizowanego wydarzenia. 

Wydarzenie prozdrowotne może odbywać się pod szyldem Strefy Zdrowia (i korzystać z materiałów w naszych kolorach firmowych) lub całkowicie pod szyldem Twojej marki.

Dysponujemy własnym sprzętem diagnostycznym. Przykładowe badania, które możemy wykonać przy stoisku Strefy Zdrowia: 

 • Pomiar siły ścisku
 • Zmierzenie ciśnienia tętniczego krwi
 • Badanie poziomu cholesterolu
 • Badanie poziomu glukozy
 • Określenie wskaźnika BMI
 • Analiza składu ciała
 • Diagnoza FMS

Współpracujemy ze specjalistami z różnych dziedzin (m.in. edukatorem zdrowotnym, dietetykiem klinicznym, trenerem personalnym, fizjoterapeutą i in.). 

Stoisko Strefy Zdrowia stwarza przestrzeń do rozmowy ze specjalistami, uzyskania porad zdrowotnych oraz bezpłatnego skonsultowania wyników badań profilaktycznych, przeprowadzanych w trakcie wydarzenia.

Na Twoje życzenie możemy również przeprowadzić różnego typu warsztaty lub zajęcia o tematyce prozdrowotnej dla małych i dużych grup uczestników. Mogą one odbywać się w Twojej przestrzeni służbowej, na otwartej przestrzeni eventu lub w sali, którą pomożemy Ci zorganizować. 

Przykładowe tematy warsztatów / spotkań grupowych: 

 • zdrowe posiłki do pracy
 • profilaktyka zdrowia kręgosłupa
 • sesje relaksacyjne
 • metody relaksacji i walki ze stresem
 • biofeedback
 • …i wiele innych.

Usługi dodatkowe

Oferujemy możliwość przygotowania, wydruku i dystrybucji dodatkowych materiałów poligraficznych, wspierających promocję wydarzenia lub materiałów edukacyjnych, wykorzystywanych podczas jego trwania. Proponujemy: plakaty informacyjne, broszury edukacyjne, listy reklamowe, teczki ofertowe, ankiety zdrowotne, karty wyników itp.

Oferujemy również możliwość wykonania filmowej relacji z wydarzenia (1-2 dni zdjęciowe, montaż, film HD 1-2 minuty).