Asystent marketingu

Prowadzisz samodzielnie komunikację w mediach społecznościowych, ale brakuje Ci czasu lub narzędzi do przygotowania niektórych treści? Moderujesz stronę internetową, ale nie masz czasu na wykonywanie pojedynczych banerów? Coraz popularniejsze są usługi wirtualnego asystenta, któremu można oddelegować część zadań, leżących poza obszarem Twoich umiejętności lub zainteresowań. Dzięki temu nie musisz zatrudniać dodatkowej osoby do swojej firmy.

Przykładowe usługi

Pakiety grafik do Internetu, mediów społecznościowych

Pakiety spójnych grafik do wykorzystania w social mediach. Przygotowujemy je na podstawie przesłanych materiałów lub korzystamy z naszej bazy zdjęć.

Pojedyncze grafiki do SM, newsletterów; banery

Oferta dla samodzielnych klientów, którzy planują przygotowanie czegoś wyjątkowego na specjalną okazję, np. grafikę z ofertą na urodziny sklepu, grafikę do kampanii reklamowej itp.

Pakiety postów do mediów społecznościowych

Pakiet gotowych, spójnych wizualnie i stylistycznie wpisów do mediów społecznościowych, przygotowanych na podstawie naszej ankiety i Twoich materiałów.

Skorzystaj z naszej pomocy i wybierz dla swojej firmy usługę, która pomoże Ci prowadzić spójną komunikację marketingową.